Ulica Kollárova-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Chcel som sa len opýtať, či to je zámer že tam nie je žiarovka alebo to niekto poškodil

29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetný stožiar bol inštalovaný v rámci rekonštrukcie križovatky koncom 80. rokov minulého storočia a mal slúžiť ako nosný stožiar pre plánované trolejové vedenie, ktoré sa však nikdy nezrealizovalo. Jeho pôvodný účel nebol a ani nie je verejné osvetlenie a nikdy na ňom nebolo ani osadené svietidlo. Verejné osvetlenie je počtom svietidiel v križovatke úplne postačujúce.

Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania