Ulica Hlavná-lavička-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Tieto lavicky su zabalena v igelite uz dooost dlhu dobu, napis preco je uz vyblednuty a necitatelny - zrejme sa malovali.

29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na týchto lavičkách na Hlavnej ulici sa bude obnovovať náter. Najskôr bolo potrebné odstrániť starý náter, ale pre nepriaznivé počasie nebolo zatiaľ možné lavičky natrieť. Prekrytie lavičiek bolo potrebné pre ochranu dreva pred dažďom, obnova lavičiek sa vykoná ihneď, ako to dovolí počasie.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? máj 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v stredu, keď nepršalo, bol lakový náter na lavičkách obnovený, ako to dokazuje fotografia od spolupracujúcej firmy.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? máj 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania