Námestie sv. Mikuláša-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Poškodená rozvodnica verejného osvetlenia. Hrozí úraz el. prúdom.

04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
včera, teda 3. 6. 2019 bol kryt káblového rozvodu opravený.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania