Ulica Spartakovská-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Michal 02. júna 2019

Otázka: kedy sa plánuje odstránenie oplotenia okolo bývalých košov nakoľko sa tam hromadí aj odpad a ohrada tam nie je potrebná ;) ďakujem.

25. júl 2019

Matúš G

Už sa na tom pracuje.
04. október 2019

TOP

vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania