Ulica Jána Hlubíka-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Výtlk vedľa kanála.

12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odstránenie poruchy na cestnej komunikácii sme zadali spolupracujúcej firme.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? jún 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
18. jún 2019

marek mecir

Výtlk je už vyrezany predpokladám že čaká na nový asfalt

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania