Ulica Vladimíra Clementisa-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Dušan Kováč 09. júna 2019

Pod ihličnanmi pred hotelom Spectrum je od jesene kopa haluziny. Je to suché a drží sa v tom neporiadok. V suchom období potenciálne miesto požiaru (stačí odhodiť špak).
Treba odpratať.

08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol zaslaný na vyriešenie firme Tvorsad. Pravdepodobne z kapacitných dôvodov ho ešte neriešili, ale dúfame, že tak urobia čo najskôr.
Kto? Tvorsad
Kedy? júl 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania