Ulica Spartakovská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Neporiadok v stojisku smetiakov a okolo neho. Po zrušení stojiska tu zostal ešte neporiadok a nikto z kompetentných ho zatiaľ neodpratal. Ak by sa dalo, prosíme o vyčistenie od smeti a starých konárov. Dakujeme

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme zadali spolupracujúcej firme, aby ho vyriešila v čo najkratšom čase.
Kto? FCC Trnava, s. r. o.
Kedy? júl 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
13. júl 2019

Lukáš Hrčka

Dobrý deň, neporiadok bol odpratany. Ďakujem veľmi pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania