Čerešňová ulica-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Jarmila Bachoríková 17. júna 2019

Prosíme pokosiť mestskú časť nezastavaných pozemkov na Čerešňovej ulici. Tento rok ešte neprebehla na tejto ulici žiadna kosba, a tráva- burina má výšku 2 metre. Žiadali sme o pokosenie aj na mestskom úrade kl.107, a hoci bolo prisľúbené kosenie zatiaľ sa neuskutočnilo. Ďakujeme.

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
naozaj pani volala na mestský úrad ohľadom tejto lokality, ale v rozhovore uviedla, že nie je pokosená plocha medzi chodníkom a cestou (tu chodník nie je). Na základe týchto informácií sa pozemky aj pokosili, lenže zjavne iné, ako mala pani na mysli. Dnes sme podľa podnetu pochopili, že nie je pokosená plocha popri ceste (fotografie vždy pomôžu). Zadali sme to firme, aby zamestnanci tieto plochy pokosili čo najskôr. Pri hlásení podnetov musia byť občania presní a vecní, dobre je popísať presne plochy alebo miesta, aby zbytočne nedochádzalo k nedorozumeniam. Dúfame, že teraz už bude podnet vyriešený k spokojnosti občanov.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? jún 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
18. jún 2019

Jarmila Bachoríková

Dnes pokosili na ohlásených miestach. Ďakujeme za promptné riešenie.
Už len dúfať, že aj majitelia pozemkov dajú niekedy svoj pozemok pokosiť alebo že vznikne zákon, ktorý umožní mestu dať pokosiť pozemky na náklady majiteľov, ktorí si povinnosti neplnia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania