Ulica Juraja Slottu-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený

Poprosim vymenit 2 rozbite obrubniky. Dakujem.

13. august 2019

Lubo

Nejaka odpoved ? Ano, nie, uvidime, pripravujeme... ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania