Ulica Terézie Vansovej-socha, pamätník-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený

Polámané lúče okolo sochy.

19. jún 2019

Micro

Jeden pod súsoším.
08. júl 2019

Micro

Oplatí sa vôbec niečo nahlasovať, keď to ide po 2 týždňoch do stavu "Neriešený" ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania