Ulica Átriová-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Nečistená cesta.

24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priestor bol vyčistený 21. 6. 2019, ako dokladajú priložené fotografie.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania