Chýbajúci poklop na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Štefan 17. januára 2014

Dobrý deň,
na chodníku pri poliklinike na Starohájskej ulici (v blízkosti stánku) je už niekoľko týždňov chýbajúci poklop na odpadovom kanáli.

23. január 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Mreža bola osadená 21. 1. 2014.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania