Ulica Jiráskova-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Po plynaroch je uz dost dlhu dobu chodnik k jednotlivym vchodom na Jiraskovej ulici rozkopany a len vysypany kamenmi. Kedy bude chodnik vrateny do povodneho stavu aby bol opat normalne schodny a zjazdny s kocikom? Dakujem.

14. október 2019

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania