Chýbajúce zábradlie na schodoch

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Štefan 20. januára 2014

Na schodisku spájajúcemu koniec ulice V jame a chodník za činžiakmi na Ul. Vl. Clementisa 32-35 chýba v hornej časti schodiska zábradlie po oboch stranách, čo môže výrazne sťažiť presun týmto miestom hlavne v zimných mesiacoch.

23. január 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Doplnenie chýbajúceho zábradlia zrealizujeme v priebehu mesiaca január 2014.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
06. február 2014

Štefan

Chýbajúce zábradlie bolo doplnené.
Ďakujeme za vyriešenie podnetu.
06. február 2014

elena

a tie schody sa rekonstruovat nebudu?? sak su v zufalom stave..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania