Ulica Spartakovská-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter Durin 26. júna 2019

Dobrý deň.

Koše sú neskutočne preplnené. Stefe nevie každý druhý deň vysypať koše? Za čo sú platené tie nekresťanské fakturky? Začali sa tam objavovať potkany ktoré vieme čo všetko roznášajú.

26. jún 2019

Vlado

Ulica Spartakovská-kôš-preplnený

Preplnený odpadkový kôš a neporiadok okolo pri oplotení ZŠ na Spartakovskej ulice smerom od Hlbokej ulice.
26. jún 2019

Roman Gábor

FCC to má na starosť nie Stefe ☺️
26. jún 2019

Štefan

Bolo to tam tak už 24. 6. večer...
08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa, ale z technických príčin nebolo možné zabezpečiť výsyp malých smetných nádob v období 25. – 26. týždňa 2019. Zberová spoločnosť daný problém už vyriešila.
Ďakujeme za upozornenie a dúfame, že sa už podobná situácia nebude opakovať.
Kto? FCC Trnava, s. r. o.
Kedy? júl 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
03. september 2019

Štefan

Ulica Hlboká-kôš-preplnený

Vážený Odbor dopravy a komunálnych služieb - pridávať sem ďalší podnet o preplnených košoch v tejto lokalite je na smiech a čítať si vaše nádejanie sa, že sa nebude situácia opakovať na zaplakanie. To neviete naozaj zabezpečiť aby sa tu vysýpali tie koše a nebolo všetko rozťahané po celom sídlisku (nielen tu)? Kto je za to zodpovedný? Mentálna kapacita pracovníkov firmy, čo to majú robiť alebo vaše kontrolné mechanizmy? To vám majú ľudia každý druhý deň fotiť smetiaky? Veď to nepomáha, tak čo s tým?
04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili spolupracujúcu firmu.
Kto? FCC Trnava, s. r. o.
Kedy? september 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
04. október 2019

Peter Durin

Prečo to FCC nevyhadzuje automaticky? To musia za tie malé nekresťanské fakturky čo im mesto platí vždy čakať na sťažnosť? Hamba !!!
12. január 2021

Samuel

Ulica Spartakovská-kôš-preplnený

Preplnený kôš a neporiadok v jeho okolí
27. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, smetná nádoba bola vyprázdnená.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
18. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, posilnili sme túto lokalitu o malý smetný kôš a pôvodne umiestnený kôš sme premiestnili tak, aby bol pre tých, ktorí chcú do neho vhodiť odpadky, viditeľnejší.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
22. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, posilnili sme túto lokalitu o malý smetný kôš a pôvodne umiestnený kôš sme premiestnili tak, aby bol pre tých, ktorí chcú do neho vhodiť odpadky, viditeľnejší, pripájame aj fotku.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania