Ulica Juraja Slottu-značka na ceste -chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

11 krizovatiek na Druzbe, kde sa jazdi stylom - idem rovno, mam prednost. Ziadne pravidlo pravej ruky sa nerespektuje. Bolo by mozne pouzit dopravne znacenie “daj prednost v jazde (za mna stop, daj prednost v jazde ?)” aspon ako horizonatalne dopravne znacenie (titulna foto) ? Inkriminovane miesta su v prilozenych obrazkoch zo StreetView Google.maps. Riadenie krizovatiek zostane bez zmeny: 1., Nielen sa tym pripomenie, ze aj tu na sidlisku platia pravidla cestnej premavky, 2., zaroven sa demotivuju tranzitujuci vodici, 3., obyvatelom sidliska sa zlepsi miesto pre zivot Vyblednute priechody pre chodcov sa uz mozu jednym vrzom opat namalovat... . Vopred dakujem.

12. august 2019

Lubo

Ok. Neriesi sa. Ale tie priechody 9 mesiacov nevyznacene by ste aspon mohli... . Zda sa, ze sa do apky uz neoplati pisat. Mesto ma bezpecnost asi na haku.
07. jún 2022

Lubo

Uz su to 3 roky. Tusim nemate system pri odpovedani na odkazy. Ci nechate spadnut odkaz do neriesene a vybavene stylom, danovi poplatnici nahlasujte co chcete, my si odpovieme na co chceme. Mohli by ste vracat aspon rocnu dan ako ospravedlnenie za ignoraciu podnetov. Fer, nie ?
08. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, posielame odborným pracovníkom, budeme vás informovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania