Východná ulica-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Polmetrova burina na prakticky vsetkych ostrovcekoch pri kruhovych objazdoch v meste. Taktiez burina v obrubnikoch. Tato krizovatka je iba priklad. Treba kupit Rounrup za 20eur liter a postriekat to. Pri spravnom nariedeni sa tym da osetrit obrovska plocha. Nechapem preco to zaslo az takto daleko a treba hlasit veci, ktore by mali byt samozrejmostou. Dakujem za vyriesenie.

16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lokalita bola vyčistená, ako dokazuje priložená fotografia.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
28. júl 2019

TOP

podnet vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania