Ulica Hornopotočná-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený

Všetky smetné koše plné fliaš od alkoholu.

15. júl 2019

Micro

Nerozumiem tomu, prečo je uvedený podnet označený ako neriešený. Za dva týždne tie smeti hádam vyviezli.
Ak sa neriešenie týka pravidelného stavu, tak je to OK.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania