Ulica Šafárikova-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Gabriela Cabanová 01. júla 2019

Dobrý deň.
Na Šafarikovej ulici sa odlomil konár. Strom vyžaduje orez suchých konárov,.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odstránenie suchého/padnutého konára a kontrolu kondície dreviny sme zadali spolupracujúcej firme.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? júl-august 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
06. november 2019

Gabriela Cabanová

Vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania