Okružná ulica-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Samuel 03. júla 2019

Nepokosena trava, je az po kolena

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v súčasnosti už prebieha tretia kosba. Prosíme o trpezlivosť pri riešení podnetu, kým príde na rad aj táto lokalita.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? júl-august 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
23. júl 2019

Ondrej Koso

Od minuleho tyzdna pokosene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania