Ulica Átriová-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Ide o priestor, kde sa hrajú deti a je tu vysoká tráva.

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dnes sme spustili tretiu kosbu, v rámci ktorej bude pokosená aj táto lokalita. Prosíme o trpezlivosť pri riešení podnetu.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? júl-august 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
23. júl 2019

Roman

Ďakujem za odpoved. Viem, že ste písali júl-august, ale pochopte, že už ubehol skoro mesiac a mame ešte mesiac prázdnin a verte, že sa tu hrajú denno denne deti. Bolo by fajn v budúcnosti spraviť v priestore nejaké menšie detské ihrisko, preliezky. Ďakujem
02. september 2019

Roman

Doteraz žiadna zmena...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.