Ulica Chovateľská-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peterko 07. júla 2019

Schátraná zastávka MHD Trnava-Nemečanka

20. apríl 2020

Patrik Rožnovský

Viackrát sa tu riešila táto zastávka.... A podnet bol nie riešený prečo potom mesto nedokáže priamo na problém poukázať správcovi zastávky
14. máj 2020

Tomas Lukac

Dobry den,

prisla mi odpoved zo spolocnosti Arriva, zastavku ma vraj na starosti mesto. Bolo by na case tuto zastavku riesit, ludia z blizkej firmy cakajuci na autobus cakaju v otrasnych podmienkach.
"Dobrý deň,
zastávku má na starosti mesto.
S pozdravom,
Macháčová, Tím zákazníckej podpory
spoločností ARRIVA na Slovensku"

Dakujem
08. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, autobusový prístrešok bol opravený spolupracujúcou firmou. V prílohe prikladáme fotografiu.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.