Ulica Tehelná-zviera-túlavé

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený

Dobrý deň,
Na ulici Tehelná 14, za panelákom smerom na MŠ v Jame 27 je zvýšený výskyt holubov, ktoré majú problém s pohybom a už sa tam našli aj uhynuté kusy. Ako je vidieť na fotke robia neporiadok na chodníku, je to roshrabaný bordel spod stromu na chodník... problém vzniká ľuďmi ktorí kŕmia holuby konkrétne z Tehelná 15 druhé poschodie... podotýkam hrajú sa za panelákom deti ... problém nadobúda obludné rozmery...nakoľko sa tam už boja hrať aj deti...poprosím o zvýšené kontroly a riešenie situácie...

09. júl 2019

Flego

Na fotografii je holub hrivnák. Je zákonom chránený a jeho spoločenská hodnota je vyčíslená na 498 eur (15000 Sk) Tieto holuby ani nehrabú, ani nechodia na kŕmidlá, takže im pripisujete skutky, ktorých sa určite nedopúšťajú.
09. júl 2019

Peter

Niesom odborník na holuby, takže neviem aký druh to je a v podstate mi to je ukradnuté. Dôvod je nemenný, zanechávajú bordel a "inteligentní" ľudia ich kŕmia, čím sa ich počet neustále zvyšuje, čo je na sídliskách problém...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania