Ulica Gejzu Dusíka-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
občan 07. júla 2019

Nadivoko začínajúce a rastúce stromy. Tam, kde mal byť zasiaty trávnik, je hlina a polmetrové stromy a tiež aj burina. Ide o celý lem pozdĺž zadnej strany bytovky na Dusíka 24-27. Treba to okamžite vykosiť a zasiať trávu. Pred polrokom sa vyrúbali v tomto leme stromy a kry. teraz tam stromy začínajú znova rásť. Nikomu to nevadí. Nie je to pokosené. Vzniká tak lesná škôlka pri paneláku alebo aký je zámer ignorácie zo strany mesta?

08. júl 2019

Micro

Oplatí sa vôbec niečo nahlasovať, keď to ide po 2 týždňoch do stavu "Neriešený" ?
Viď podobné podnety...
09. júl 2019

5ulo

Stav Neriešený sa dáva automaticky každému príspevku, ku ktorému ešte nebola zaslana odpoveď mesta. Neznamená, že sa podnet nerieši
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zeleň v tejto lokalite bude spolupracujúcou firmou upravená v priebehu budúceho týždňa.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? júl 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
01. september 2019

občan

Ulica Gejzu Dusíka-trávnatá plocha-nepokosená

Znova vyrastené metrové náletové stromy. Rozširujúca sa burina popri chodníku. Vyschnuté nové dva kríky. Ide o celý lem pozdĺž zadnej strany bytovky na Dusíka 24-27. Ide o opakujúci sa problém. Pravidelne nekosené, Nezalievané. Naozaj príkladná starostlivosť o zrenovované plochy ihriska zo strany mesta. Ale podporovaná diverzita hmyzu určite zabezpečená, že áno.
16. september 2019

občan

Kedyt o bude konečne vykosené? Nad čím tak dlho rozmýšľa mesto?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania