Pri kalvárii-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
kolombo 09. júla 2019

Poprosím už konečne obnoviť priechod pre chodcov.

10. júl 2019

marika

tie prechody pre chodcov sú zrejme treba v celom meste!
10. júl 2019

kolombo

Ja neviem kedy to chcú obnovovať,veď už je júl...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania