Ulica Vajanského-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Patrik 09. júla 2019

Už mesiac vyhodený bordel pneumatiky , stromček , nedávno bol odpad pri kontajnery ale keď smetiari vynášali odpad odhodili ho do zelene, každé ráno tu sedia VPP pracovníci a kašlú na to

10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili spolupracujúcu firmu, neporiadok bude čo najskôr odstránený.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? júl 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
14. február 2020

Patrik

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
26. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili spolupracujúcu firmu, neporiadok bude odstránený v najbližších dňoch. Ďakujeme za pochopenie
Kto? FCC Group
Kedy? najbližšie dni

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania