Ulica Púpavová-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Jozef Ormandy 11. júla 2019

zarastený, nepoužiteľný chodník, nebezpečná a neprehľadná križovatka s Púpavovou ulicou

12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
majiteľa pozemku sme upozornili na stav zelene a jej prerastanie do chodníka, ale nevieme, kedy dôjde k náprave daného stavu. Prosíme o trpezlivosť pri riešení podnetu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
16. júl 2019

jozef

Vlani toto iste cakate kedy sa stane tragedia nie je vobec vidiet z Kozackej smer Zelenecska a opacne nech urobi mesto napravu a vlastnikovi pozemku vyuctuje bezna prax vonku aj u susedov v Cesku a odpoved mesta no comment
22. júl 2019

Lubor Bednár

Trpezlivosť pri riešení podnetu? Veď toto sa opakuje každý rok. Majiteľ sa o to zjavne nestará. Urobil čistenie min. rok a odvtedy nič. Myslí si, že to postrieka postrekom okolo chodníka a je vybavené. Treba to čo najskôr pokosiť a náklady vyúčtovať majiteľovi. Čistá katastrofa!
22. júl 2019

jozef

Mám dojem ,že keď už je vláda jednej strany sa na podnety kašle, trpezlivosť kým sa nestane tragédia, nie je vôbec vidieť na príjazd zo Zelenečskej na Kozácku.
29. júl 2019

Lubor Bednár

Vďaka, už je to pokosené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania