Ulica Bučianska-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Lubica 11. júla 2019

Dobrý deň, chcem kompetentných upozorniť na opakujúci sa problém.
Z dôvodu sústavného rozrastania sa náletových drevín ( javor , baza čierna ), niekoľkokrát počas vegetačného obdobia, je veľmi zlý rozhľad z chodníka pri prechode na cestu. Nevhodné náletové dreviny treba zlikvidovať, aby sa tento problém neopakoval, alebo treba živý plot a neďaleko rastúci už mohutný krík až strom bazy čiernej - oveľa častejšie orezávať.

12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyriešenie podnetu sme zadali spolupracujúcej firme.
Kto? Tvorsad
Kedy? júl 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
18. júl 2019

Lubica

Ďakujem pekne, už je to vystrihané v bezprostrednom okolí prechodu pre chodcov.

Zostáva ešte mohutnejúci krík bazy čiernej.

Ľubica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania