Bratislavská ulica-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Micro 15. júla 2019

Viacero vyschnutých stromov popri ceste.

17. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
suché stromy evidujeme a odstraňujeme v rámci personálnych a finančných kapacít.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? 2019-2020

Odbor dopravy a komunálnych služieb
17. júl 2019

Micro

To sa dá vypilovať za hodinu, nie za rok...
27. júl 2019

jozef

V ramci kapacit aj financii hadam nemate financie na toto treba zobrat pilcika pilu a auto a vypilit suche stromy nie po jednom ako to robite pozn pripadne doprovod arboristu a nie taketo neprofesialne odpovede ci vyhovorky neviem ci mate tyzden co robit

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania