Ulica Šafárikova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Róbert 15. júla 2019

Každý týždeň ten istý problém :(
Nadmerný počet skla aj mimo určenej nádoby .
Čím to asi tak bude ...

16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili spolupracujúcu firmu.
Kto? FCC Trnava, s. r. o.
Kedy? júl 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania