Východná ulica-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Stĺp verejného osvetlenia č.22 nemá vrchný kryt na svietidle,čím sa osvetlenie znehodnotí.

15. júl 2019

Marian

Je to ulica Novomeska 7,neda sa to oznacit na mape.
17. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
verejné osvetlenie v tejto lokalite ešte nebolo prevedené do správy mesta.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
17. júl 2019

Marian

To je rýchla odpoveď,keby všetky boli tak promptne vybavené.Aj tak mesto mohlo nahlásiť problém tomu,kdo to má ešte v správe,veď je to Trnava,či nie?
05. január 2020

Marian

Stále ešte neprišlo k náprave,mesto nemože dať odkaz tomu koho to je v kompetencii.Asi nemá mesto internet ci telefón.
09. jún 2020

blade

Preco by sa mesto malo starat o osvetlenie ktore mu nepatri? Treba napisat spravcovi aby to riesil s developerom.
10. jún 2020

Marian

A preco by mal obcan zistovat komu patri to osvetlenie,to ked sem nieco nahlasim tak mam ist na MU a pytat sa koho je to v sprave?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania