Ulica Juraja Slottu-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Prepadnuta cesta vedla priechodu pre chodcov.

16. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preveríme rozsah poruchy, zabezpečíme ocenenie prác a na základe toho rozhodneme o možnosti realizácie opravy. Treba brať v tejto situácii do úvahy fakt, že samospráva v tomto období má upravený, resp znížený rozpočet. Ďakujeme za porozumenie.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
24. apríl 2020

Lubo

Dobry den, tento moj podnet je tiez z minuleho roka z 07/2019 a rozhodne nie z 1.4.2020. Manipulovat s datami, cize s mojim datumom zadania, znizuje doveryhodnost celej apky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania