Vajslova ulica-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Lukáš Gálik 18. júla 2019

Obrovská hanba, tento úsek pri cyklochodníku pri Trnávke smerom do Modranky už niekto v tomto roku kosil? Tie bodliaky majú už dva metre... Dajte to do poriadku a aspoň trocha si zachráňte česť. Okrem toho sa všade povaľuje veľa odpadkov, no skrátka je to poriadny humus.

18. júl 2019

Micro

To je vzácna liečivá rastlina - ostropestrec mariánsky, žiadne bodliaky.
18. júl 2019

jozef

p. Micro tak treba začať samozber alebo čakať až to bude všade dookola, ozaj teraz vážne to už ani kosačka nepokosí na to treba báger či ručne to je minimálne 2,80 vysoké, načo sa to pekne upravilo ,keď teraz to nemá kto udržiavať a náklady na likvidáciu sa oveľa znásobia, to je hospodárenie, robíme ďalšie plochy a jestvujúce nemá kto udržiavať, nekonečný príbeh
18. júl 2019

Micro

Rastie to na mestskom pozemku - to by bola krádež mestského majetku :)
18. júl 2019

jozef

Volakedy velka kritika teraz sa na to kasle ozaj ved su prazdniny. V niektorom podnete bolo ze tam pojdu ludia obecnych sluzieb tak nech si pribalia aj sekery
18. júl 2019

marika

treba sa previesť aj na Novú!! okolie hrúza....náletovky, bodliaky už po celom obchvate až úplne po nákupné centrum...krásne vystavané centrum pre stavbu, no okolie hrúza......
23. júl 2019

Lukáš Gálik

Haló samospráva, 5 dní vám trvá odpovedať na podnet? Ako dlho bude potom trvať to kosenie, resp. bagrovanie? Bodliaky utešene rastú a rastú...
09. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lokalita už bola pokosená, podnet je momentálne vyriešený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.