Lúčna ulica-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Katarina 18. júla 2019

Poklesnuta, prepadnuta cesta - na jednom mieste uz diera.

22. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu prioritne zaraďujeme do plánu realizácií na mesiace júl - august 2019.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? júl-august 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
22. júl 2019

Katarina

Dobrý deň,
Ďakujem za promptnu odpoveď. Cesta sa medzičasom prepadla ešte viac a začína to byť nebezpečný úsek.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.