Ulica Jaderná-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Samuel 19. júla 2019

Chyba spodok košu

19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol zadaný na vyriešenie spolupracujúcej firme.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? júl-august 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania