Ulica Jána Hollého-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Poškodená závlaha.

23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
problémami so závlahami na Halenárskej ulici sa už zaoberáme. Avšak v tomto prípade ide hlavne o problém s nedisciplinovanými vodičmi, na fotografii vidieť koľaje od áut. Aj keď opravíme závlahu a miesto zatrávnime, nevydrží to v poriadku dlho, keďže nemáme ako zamedziť takémuto správaniu.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? júl-august 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
24. júl 2019

Micro

Mestská polícia si s tým neporadí? Prípadne kamenný stĺpik.
09. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
práve prebieha oprava závlahy, navrch sa položí trávový koberec, potom však bude dôležité, aby ju autá znovu nerozjazdili a nenarušili tak tento závlahový systém.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? august 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
23. august 2019

Matúš G

Dajme tomu ze hotovo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania