Ulica Vladimíra Clementisa-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
dušan Forgáč 25. júla 2019

Je cca rok co sa menili kontajnery na Clementisa 16-18 a 19-21 na polopodzemné.
Rok prešiel (!) a zodpovedné osoby stále neupravili okolie po starých kontajneroch, beton je hrbolaty, zostali tam pozostatky krikov ktore sa vtedy tahali po plote, nikto to ani nekosí. Samozrejme nejedna sa o kosenie, tento priestor je potrebne okamzite zrekonštruovat. Proste bordel, neupravené, vizitka zodpovedných.

07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
úpravu spevnených plôch sme zaradili do programu realizácií na mesiace august a september 2019.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? september 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania