Odtrhnutý kryt osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

poškodený kryt môže spadnúť

06. február 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Svietidlo bude dnes vymenené za nové (ide o zastaralý typ svietidla, ktorý sa už nevyrába, preto nie je možné zabezpečiť náhradné diely).

Odbor dopravy a komunálnych služieb
07. február 2014

Jozef Štrbka

aj z dialky je vidiet, ze je lampa vymenena, hotovo
09. február 2014

Ladislav

Lampa je vymenena super ale na prilahlom parkovisku je akurat kde je vyjazd Lapma ktora nesvieti uz ale rok hech ako v Kocurkove ked spravili tuto mohli hned naraz skontrolovat vsetky.
11. február 2014

zubaty

Už rok ste ju mohli nahlasiť, čo ste čakali!?
11. február 2014

zubaty

Už rok ste ju mohli nahlasiť, čo ste čakali!?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania