Ulica Tamaškovičova-Verejné služby-osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý

Osvetlenie na parkovisku každý večer svieti priamo do izieb na infekcnom oddelení. Nedá sa pri tom spať.

05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili priamo Fakultnú nemocnicu v Trnave.

Mestský úrad v Trnave
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v súvislosti s podnetom pacienta, ktorého predmetom je nespokojnosť s osvetlením na parkovisku, prenikajúcim do izieb Infekčnej kliniky Fakultnej nemocnice Trnava Vám oznamujeme, že parkovisko nie je súčasťou areálu FN Trnava. Izby na Infekčnej klinike FN Trnava sú však zabezpečené žalúziami.

Referát sťažností
Fakultná nemocnica Trnava
07. august 2019

Marcel Žemla

Áno, je tam žalúzie ale cez leto aj otvorené okno cez ktoré ide strašne veľa svetla, o 1 ráno som si myslel že už svitá. Neviem koho je to parkovisko ale nikdy som tam nevidel ani jedno auto parkovať, len to tam sála teplo z betónu. Mohol tam byť park pre pacientov.
Ale aj tak ďakujem za snahu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania