Ulica Terézie Vansovej-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Zaslané samospráve

Otočené tabule značky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania