Park Janka Kráľa-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený

v celom parku sa nachádza viacero suchých a odumretých stromov ktoré sa už samé rozpadajú.
Problém je že sú priamo vedľa chodníka a padajúce konáre tak môžu ohroziť chodcov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania