Ulica Trhová-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Tomáš 12. augusta 2019

Dobrý deň, bolo by možné predmetné sklenené výplne odstrániť? Odložené sú tam už dlhšie, ľudia asi nevedia kam sa vyhadzujú tieto veci. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania