V jame-zviera-túlavé

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Peter Strapko 13. augusta 2019

Dobry den, chcel by som nahlasit zvyseny vyskyt potkanov v materskej skolke v Jame 1, Trnava, materskej skolke v Jame 27, Trnava a na ihrisku Zihadielko v Jame. Hniezdo ( diery v zemi) maju v materskej skolke Jama 1. Potkany boli v tejto oblasti videne viacerymi obcanmi. Za vybavenie dakujem

13. august 2019

Peter Strapko

Dobry den, chcel by som opravit orientacne cislo materskej skolky, ktore nie je v Jame 1 Trnava, ale v Jame 3 Trnava. Dakujem
14. august 2019

5ulo

Táto informácia sa dostala aj ku mne, že ich je tam enormne množstvo a že situácia je tam kritická. Dajú sa pozorovať aj z balkóna.
15. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nakoľko školské zariadenia majú právnu subjektivitu, deratizáciu vo svojich areáloch si zabezpečujú sami. Ďakujeme za pochopenie

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania