Ulica Ludvika van Beethovena-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Gabriela 13. augusta 2019

Dobry den, ziadame o urychlene riesenie orvoreneho betonoveho kanalizacneho poklopu pred bytovkou na ulici Beethovenovej 15,

19. august 2019

Gabriela

Betonovy poklop je uzavrety, dakujeme za riesenie. Zaroven DORAZNE ziadame o urychlenu deratizaciu. V okoli je 11 dier od potkanov !!!!
19. august 2019

Gabriela

Deratizacia je v danej lokalite NALIEHAVA - URGENTNA !!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania