Ulica Bedřicha Smetanu-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Roman 01. septembra 2019

Dobrý deň,

Pri ZŠ Kornela Máhra sa nachádza veľký strom, ktorý sa javí ako suchý.
Prosím preveriť stav stromu a prípadne odstrániť, nakoľko sa strom nachádza pri frekventovanom chodníku, ktorým chodia deti do ZŠ a MŠ v danej lokalite.

Ak bude strom vyrúbaný, tak prosím nahradiť novými stromami.

Ďakujem

Roman

17. máj 2020

Pavol Novický

Pred Základnou školou by bolo vhodné zabezpečiť výrub suchého stromu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania