Ulica Teodora Tekela-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
erik 01. septembra 2019

Prosím o pridanie koša na smetie,pretože na mieste je iba jeden kôš ktorý je neustále preplnený.Tiež prosím o pravidelné vynášanie odpadu z tohto miesta, pretože spoluobčania si urobili z miesta medzi činžiakmi bufet a odpadky sú potom všade pookolí.

03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďalší smetný kôš sa v tejto lokalite nebude pridávať. Podnet bol zaslaný firme FCC Trnava, s. r. o., aby vyprázdnili nádobu a dbali o jej vyprázdňovanie v rámci harmonogramu.
Kto? FCC Trnava, s. r. o.
Kedy? september 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania