Chybajuca dopravna znacka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Jozef Štrbka 18. februára 2014

v zmysle dokumentu http://www.trnava.sk/userfiles/download/attachment/ourak_KRC_Trnava_04-2012.pdf chyba dopravna znacka oznacujuca cyklochodnik na vstupe do promenady v smere od evangelickeho kostola k Bernolakovej brane

19. február 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Chýbajúca značka (cestička pre cyklistov a chodcov) bude osadená v priebehu mesiaca február 2014.


Odbor dopravy a komunálnych služieb
27. február 2014

Flego

vybavené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania