Ulica Ľudmily Podjavorinskej-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený

vyschnuty strom - potrebne vyrezat, moze spadnut na cestu

15. november 2019

Ondrej

Preco sa to neriesi? Caka sa na to kym niekoho ten strom zabije a potom sa to bude riesit?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania