Námestie Jozefa Herdu-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Mária 06. septembra 2019

Poškodena,naklanajuca sa znacka.Moznost zranenia prechadzajucich chodcov.

06. september 2019

Palcino Čavojský

Špačinská cesta-vertikálna značka-poškodená

06. september 2019

Micro

...aj tak to už dlhšiu dobu nikto neopravuje
20. september 2019

Micro

...ďalšia neriešená poškodená značka :(
19. október 2019

Mária

Značka už úplne odlomená,je pohodená na chodníku.
20. október 2019

Mária

Úplne odlomená dopravná značka.
29. október 2019

Mária

Kedze znacka na mieste nie je,na ulici sa zacalo na pravej strane parkovat.
30. október 2019

Micro

Mestu to je jedno...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania