Ulica Atómová-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Samuel 18. septembra 2019

Nepokosená tráva v okolí ZŠ a MŠ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania